Kopijavimas, spausdinimas, skenavimas Vilniuje

Apie mus

Reprografijos technologijos - Kopicentras

Jeigu Jūs ieškote, kas greitai ir kokybiškai galėtų atspausdinti, nukopijuoti, nuskenuoti, įrišti dokumentus, Jūs apsilankėte būtent ten, kur reikia.

UAB “Reprografijos technologijos” (Kopicentras) teikia didelio formato dokumentų (standartinių – A0, A1, A2, A3, A4, B1, 700×100, bei nestandartinio dydžio) spalvinio ir juodai balto spausdinimo, kopijavimo, nuskaitymo (skenavimo), įrišimo, lankstymo ir kitas su dokumentų apdorojimu ir parengimu naudoti siejamas paslaugas. Spausdiname ir kopijuojame spalvotus ir juodai baltus brėžinius, planšetus, stendinius pranešimus, plakatus, didelio formato nuotraukas, žemėlapius, rašto darbus, baigiamuosius ir kursinius, magistrinius darbus ir kitus dokumentus.

Daugiametę patirtį rinkoje turinčios įmonės personalas, besinaudojantis kruopščiai prižiūrima įranga, atliks Jūsų pateiktus užsakymus greitai ir kokybiškai. Spausdinimui ir kopijavimui naudojame tik aukščiausios kokybės A arba A+ kategorijos popierių. Pagal galimybes, stengiamės rinktis popierių, pagamintą iš plantacijose užaugintos eukalipto medienos. Norėdami užtikrinti aukščiausią atliekamų paslaugų kokybę, besąlygiškai laikomės įrangos gamintojų techninės priežiūros bei eksploatacijos taisyklių, todėl naudojame, išskirtinai tik originalias eksploatacines medžiagas bei įrangos detales. Nuolat stebime techninę aplinką ir dažnai atnaujiname turimos įrangos parką. Visi užsakymų atlikimui naudojami įrengimai yra dubliuojami, todėl galime garantuoti stabilų ir nenutrūkstamą paslaugų teikimo procesą ir savalaikį užsakymų įvykdymą.

Ir nesvarbu, ar esate įmonės vadovas, architektas, projektuotojas, matininkas ar studentas. Visuomet pasistengsime įsigilinti į Jūsų problemas ir pabandysime padėti pasirenkant optimalų sprendimą. Visuomet Jus nemokamai pakonsultuosime kilus klausimams dokumentų rengimo etape. Padėsime pasirinkti Jums tinkamiausią dokumentų spausdinimo būdą, medžiagas ir stengsimės taupyti Jūsų brangų laiką ir pinigus.

Periodiškai įmonės paslaugomis besinaudojančioms įmonėms siūlome pasirašyti ilgalaikio bendradarbiavimo sutartis. Taikome nuolaidas, priklausančias nuo paslaugų apimties litais per kalendorinį mėnesį, bei specialias kainas didelės apimties užsakymams.

Jei norite tapti pastoviu įmonės klientu ir pasinaudoti galiojančia nuolaidų sistema, prašome kreiptis į įmonės administraciją, kontaktuose nurodytais adresais arba telefonais.

Tikimės malonaus, ilgalaikio ir abipusiškai naudingo bendradarbiavimo.

Pagarbiai,

UAB “Reprografijos technologijos” administracija

Susisiekite su mumis


  Tema:*

  Jūsų vardas:*

  Jūsų el. paštas:*

  Jūsų telefonas:*

  Jūsų pranešimas:*

  Byla (iki 25MB):

  Kelios bylos (iki 25MB bylai / 100MB visoms byloms):

  Dėmesio! Didesnes nei 25MB bylas prašome siųsti per Wetransfer tarnybą.