Kopijavimas, spausdinimas, skenavimas Vilniuje

Spausdinimo paslaugos

Spausdinimo paslaugos

Greitas ir kokybiškas juodai baltas ir spalvotas A4, A3, A3+, A2, A1, B1, A0, 700x100mm ir nestandartinio ilgio ar pločio (didelio formato) dokumentų ir brėžinių, nuotraukų, plakatų, planšetų ir stendinių pranešimų spausdinimas. Maksimalus spaudos plotas iki 1520mm.

Spausdiname brėžinius, planus, žemėlapius, kadastrinius planus, topo nuotraukas, geodezinius brėžinius, prezentacijas, medžiagą mokymo kursams ir kito turinio dokumentus. Teikiame brėžinių lankstymo paslaugas. Ant dekoratyvinio kartono ar specialiojo popieriaus spausdiname diplomus, proginius atvirukus, vardines korteles. Aukštos kokybės nuotraukų spausdinimas ant foto popieriaus, spauda ant drobės, limpančios plėvelės ir CD ar DVD diskų, bei kt..

Spausdinamos bylos ar dokumentų rinkiniai išrūšiuojami, o lapų eilės tvarka tiksliai atitiks pateiktos spausdinimui medžiagos turinį. Pagal kliento pageidavimą dokumentus galime įrišti ar susegti pasirinktu būdu. Kliento pageidavimų ant lipnios plėves spausdinamus planšetus ar nuotraukas galime paklijuoti ant standaus kartoninio pagrindo.

Visos spaudos paslaugos atliekamos tik įmonės patalpose, naudojant didelio našumo, kruopščiai prižiūrimą, žinomų gamintojų (Xerox, Toshiba, HP, Epson, Ricoh, Sharp, Mutoh, Synergix, ir kt.) įrangą, todėl net ir didesnės apimties užsakymai atspausdinami ne vėliau kaip sekančiai darbo dienai.

Spausdinimui naudojamas tik aukštus A ar A+ kokybės standartus atitinkantis popierius ir medžiagos.

Jau daugiau nei 15 metų sėkmingai dirbame mažų tiražų spausdinimo paslaugų srityje, todėl kilus klausimams, nedvejodami galite kreiptis į įmonės darbuotojus, kurie Jums suteiks kvalifikuotą konsultaciją dokumentų spausdinimo, įrišimo ar skenavimo (nuskaitymo) klausimais.

Susisiekite su mumis


  Tema:*

  Jūsų vardas:*

  Jūsų el. paštas:*

  Jūsų telefonas:*

  Jūsų pranešimas:*

  Byla (iki 25MB):

  Kelios bylos (iki 25MB bylai / 100MB visoms byloms):

  Dėmesio! Didesnes nei 25MB bylas prašome siųsti per Wetransfer tarnybą.