Kopijavimas, spausdinimas, skenavimas Vilniuje

Skenavimo paslaugos

Skenavimo paslaugos

Greitas ir kokybiškas juodai baltas ir spalvotas A4, A3, A3+, A2, A1, A0 ir nestandartinių formatų dokumentų ir brėžinių skenavimas. Brėžinių, žemėlapių, topografinių nuotraukų, kadastrinių planų, tekstinių dokumentų skenavimas ir perkėlimas į kompiuterį.

Rengiame dokumentų bylas skaitmeniniam archyvavimui. Aukšta optinė (reali) skenavimo raiška. Skenuotų dokumentų bylų archyvavimas (kompresavimas) patogesniam skaitmeninių kopijų persiuntimui bei greitesnei jų peržiūrai. Aukštos raiškos (24 bit) dokumentų, nuotraukų skenavimas maketavimo darbams.

Skenavimas (nuskaitymas) į PDF, JPG, TIFF formatus su skirtingais kompresijos lygiais. Skenavimas vienspalviu (monochrome), juodai balto su pilkais atspalviais (grayscale) bei spalviniais (colour) režimais. Skaitmeninių dokumentų įrašymas į laikmenas.

Greitai ir kokybiškai padedame parengti skaitmenines statinių projektų bylas “Infostatyba” pridavimui. Pagal “Infostatyba” reikalavimus nuskenuojame ir suformuojame statinių projektų elektronines bylų versijas.

Suarchyvuojame ir pagal poreikį padaliname didelės apimties bylas taip, kad Jums nekiltų rūpesčių jas įkeliant į informacinę “Infostatyba” sistemą.

Skaitmeninių PDF formato bylų pavadinimų sutvarkymas. Nuskaitytų ir suformuotų bylų įrašymas į kompiuterinę laikmeną.

Susisiekite su mumis


  Tema:*

  Jūsų vardas:*

  Jūsų el. paštas:*

  Jūsų telefonas:*

  Jūsų pranešimas:*

  Byla (iki 25MB):

  Kelios bylos (iki 25MB bylai / 100MB visoms byloms):

  Dėmesio! Didesnes nei 25MB bylas prašome siųsti per Wetransfer tarnybą.