Kopijavimas, spausdinimas, skenavimas Vilniuje

Kopijavimo paslaugos

Kopijavimo paslaugos

Greitas ir kokybiškas juodai baltas ir spalvinis A4, A3, A3+, A2, A1, B1, A0, 700x100mm ir nestandartinio ilgio ar pločio (didelio formato) dokumentų ir brėžinių kopijavimas. Kopijuojame brėžinius, planus, žemėlapius, kadastrinius planus, topo nuotraukas, geodezinius brėžinius, prezentacijas, medžiagą mokymo kursams ir kito turinio dokumentus.

Teikiame brėžinių lankstymo paslaugas. Kopijuojamos bylos išrūšiuojamos, o lapų eilės tvarka tiksliai atitiks kopijuojamus originalus. Pagal kliento pageidavimą bylas galime įrišti ar susegti pasirinktu būdu.

Visos kopijavimo paslaugos atliekamos tik įmonės patalpose, naudojant didelio našumo, kruopščiai prižiūrimą, žinomų gamintojų (Xerox, Toshiba, HP, Epson, Ricoh, Sharp, Mutoh, Synergix, ir kt.) įrangą, todėl net ir didesnės apimties užsakymai atliekami ne vėliau kaip sekančiai darbo dienai. Kopijavimui naudojamas tik aukštus A ar A+ kokybės standartus atitinkantis popierius, o nukopijuotas bylas įrišame ar susegame naudodami Renz, Leitz, Esselte ir kt. gamintojų kokybiškas medžiagas ir priemones.

Jau daugiau nei 15 metų sėkmingai dirbame kopijavimo paslaugų srityje, todėl kilus klausimams, nedvejodami galite kreiptis į įmonės darbuotojus, kurie Jums suteiks kvalifikuotą konsultaciją dokumentų, bylų kopijavimo, įrišimo ar skaitmeninio archyvo sudarymo klausimais.

Susisiekite su mumis


  Tema:*

  Jūsų vardas:*

  Jūsų el. paštas:*

  Jūsų telefonas:*

  Jūsų pranešimas:*

  Byla (iki 25MB):

  Kelios bylos (iki 25MB bylai / 100MB visoms byloms):

  Dėmesio! Didesnes nei 25MB bylas prašome siųsti per Wetransfer tarnybą.