Kopijavimas, spausdinimas, skenavimas Vilniuje

Visos kopijavimo, spausdinimo, skenavimo paslaugos

A3, A3+, A4, A2, A1, A0, B1, 700×1000 ir nestandartinio dydžio dokumentų spalvotas ir juodai baltas spausdinimas bei kopijavimas ant popieriaus brėžiniams, storo matinio ar foto popieriaus, drobės, lipnios PVC plėvelės bei kitos spausdinimo ir kopijavimo paslaugos. Juodai baltai ir spalvotai spausdiname brėžinius, planšetus, plakatus, stendinius pranešimus, informacinius stendus, mokomąją medžiagą, diplomus, nuotraukas ir kitus dokumentus.

Skenavimo (nuskaitymo) paslaugos, archyvų, bylų, projektų skenavimas. Popierinių projektų parengimas pridavimui į “Infostatyba”. Teikiame lankstymo, įrišimo, laminavimo paslaugas.

Įmonėmis, periodiškai besinaudojančiomis kopijavimo, spausdinimo, skenavimo ar kitomis susijusiomis paslaugomis siūlome sudaryti ilgalaikes bendradarbiavimo sutartis. Dėl sutarties sąlygų prašome susisiekti su mumis.

Spausdinimo, kopijavimo paslaugos

Savo užsakymus galite siųsti el. paštu kopija@kopicentras.lt. Norėdami užtikrinti savalaikį paslaugų atlikimą, prašome Jūsų pranešti apie užsakymo išsiuntimą kontaktuose nurodytais telefonais. Pateikiant užsakymą el. paštu būtinai nurodykite spalvingumą, kopijų skaičių, mastelį ar formatą, lankstymo ir įrišimo būdą, o taip pat savo kontaktinį telefono numerį, vardą ar įmonės pavadinimą, bei kitą reikalingą informaciją teisingam užsakymo atlikimui (anoniminiai užsakymai neatliekami).

Jei kyla klausimų dėl dokumentų parengimo spaudai, nerandate Jus dominančios informacijos ar norėtumėte gauti specialią nuolaidą dideliems užsakymams, susisiekite su mumis ir mes pasistengsime Jums padėti.

Mūsų paslaugų kainoraštis: Kopicentras – spausdinimo, kopijavimo, skenavimo paslaugų kainos

Susisiekite su mumis


  Tema:*

  Jūsų vardas:*

  Jūsų el. paštas:*

  Jūsų telefonas:*

  Jūsų pranešimas:*

  Byla (iki 25MB):

  Kelios bylos (iki 25MB bylai / 100MB visoms byloms):

  Dėmesio! Didesnes nei 25MB bylas prašome siųsti per Wetransfer tarnybą.