Kopijavimas, spausdinimas, skenavimas Vilniuje

Diplomų spausdinimas

Greitas ir kokybiškas spalvotų ir juodai baltų diplomų, sertifikatų ir padėkos raštų spausdinimas ant specialaus popieriaus ar ruošinių diplomams.

Spausdiname spalvotu lazeriniu spausdintuvu. Priklausomai nuo popieriaus rūšies atspausdinto diplomo storis gali būti nuo 170g/m2 iki 300g/m2.

Diplomų spausdinimo ant specialių ruošinių ar dekoratyvinio kartono kaina A4/SRA4 2,0, A3/SRA3 -4,0 Eur / vnt. (įskaitant PVM).

Specialūs ruošiniai diplomamsSpecialūs ruošiniai diplomams Dekoratyvinis blizgus popieriusDekoratyvinis blizgus popierius
Dekoratyvinis kartonas su perlamutruDekoratyvinis kartonas su perlamutru Dekoratyvinis kartonas su paviršiaus faktūraDekoratyvinis kartonas su paviršiaus faktūra

Papildomos diplomų spausdinimo galimybės ir paslaugos:

 • Mažesnių nei A4 formato dokumentų spausdinimas skaičiuojamas A4 formato kainomis.
 • Ant kliento popieriaus spausdiname tik pateikus neišpakuotą popieriaus pakelį ir tik įsitikinus, kad popierius tinka mūsų naudojamai įrangai.

Pastabos:

 • Spausdinant ant ruošinių diplomams fono patartina nenaudoti, nes galėsite pasirinkti vieną iš keleto, galimų ruošinio variantų, kurie jau yra su fonu ir rėmeliu.

Susisiekite su mumis


  Tema:*

  Jūsų vardas:*

  Jūsų el. paštas:*

  Jūsų telefonas:*

  Jūsų pranešimas:*

  Byla (iki 25MB):

  Kelios bylos (iki 25MB bylai / 100MB visoms byloms):

  Dėmesio! Didesnes nei 25MB bylas prašome siųsti per Wetransfer tarnybą.